Montecchio Maggiore - Vicenza - 30/8-3/9/2023 Men - 42195 m Marathon - FINAL | 2 |
153 | CORTES ALEJANDRO | SPAIN | ||
160 | TAIBO MANUEL | SPAIN | ||
156 | LLOP NIL | SPAIN | ||
157 | MILAGROS DANIEL | SPAIN | ||
158 | MORELL ESPINOSA DAVID | SPAIN | ||
159 | PEULA FRANCISCO JOSE | SPAIN | ||
168 | REMOND MATYS | FRANCE | ||
179 | LOUBINEAUD TIMOTHY | FRANCE | ||
165 | GUYOMARCH NOE | FRANCE | ||
174 | DE SOUZA ELTON | FRANCE | ||
164 | BODEVEN ALEXIS | FRANCE | ||
181 | NOLAN BEDDIAF | FRANCE | ||
166 | LEBEAUPIN ARTHUR | FRANCE | ||
180 | MORIN HUGO | FRANCE | ||
167 | POUJOL QUENTIN | FRANCE | ||
176 | FERRIE MARTIN | FRANCE | ||
183 | SIVILIER YVAN | FRANCE | ||
177 | GERARD HUGO | FRANCE | ||
175 | ESNAULT VINCENT | FRANCE | ||
178 | LEVRARD JULIEN | FRANCE | ||
182 | PEDICONE DOUCELIN | FRANCE | ||
173 | BUCHS CHARLY | FRANCE | ||
184 | THIEBAULT VALENTIN | FRANCE | ||
26 | TROOST SIETSE | BELGIUM | ||
29 | SWINGS BART | BELGIUM | ||
25 | BERGÉ LAURENS | BELGIUM | ||
28 | SUTTELS JASON | BELGIUM | ||
80 | VIVAS MATEO | COLOMBIA | ||
89 | JIMENEZ TORRES ANDRES | COLOMBIA | ||
78 | PISCIOTTI CARLOS | COLOMBIA | ||
88 | GOMEZ ANDRES | COLOMBIA | ||
74 | BARRIOS NICOLÁS | COLOMBIA | ||
91 | MANTILLA JUAN | COLOMBIA | ||
75 | CASTRO DANIEL | COLOMBIA | ||
90 | LENIS KEVIN | COLOMBIA | ||
76 | COSTA KEINER | COLOMBIA | ||
94 | VILLEGAS CEBALLOS STEVEN | COLOMBIA | ||
77 | GUZMÁN MUÑOZ SEBASTIÁN | COLOMBIA | ||
92 | OSPINO ELIMELEC | COLOMBIA | ||
79 | VASQUEZ SANTIAGO | COLOMBIA | ||
93 | URIBE MOGOLLON JAIME | COLOMBIA | ||
259 | BOSSI LEONARDO | ITALY | ||
279 | CANNONI GABRIELE | ITALY | ||
262 | GHIOTTO MANUEL | ITALY | ||
277 | BRAMANTE GIUSEPPE | ITALY | ||
264 | MENEGALDO DAVIDE | ITALY | ||
280 | CLEMENTONI ALESSIO | ITALY | ||
265 | MONCHIERO FABIO | ITALY | ||
276 | BERARDI CRISTIAN | ITALY | ||
275 | BEDON MARCO | ITALY | ||
274 | BARISON MATTEO | ITALY | ||
278 | BROTTO ALESSIO | ITALY | ||
287 | QUADARELLA FABIO | ITALY | ||
283 | LA ROSA LEOPOLDO | ITALY | ||
282 | FRANCOLINI FABIO | ITALY | ||
47 | CANELEO LUCAS | CHILE | ||
54 | DIAZ FABIAN | CHILE | ||
49 | REYES GABRIEL | CHILE | ||
58 | SILVA SANTIBANEZ EMANUELLE | CHILE | ||
46 | ALONSO SEBASTIAN | CHILE | ||
59 | VERDUGO RICARDO | CHILE | ||
48 | CASTILLO GUILLERMO | CHILE | ||
56 | RENE IGNACIO | CHILE | ||
55 | RAMÍREZ HUGO | CHILE | ||
57 | SILVA LUCAS | CHILE | ||
327 | GUTIERRÉZ MATEO | MEXICO | ||
331 | MONSIVAIS VILLALOBOS CARLOS | MEXICO | ||
326 | FARIAS ELLIOT | MEXICO | ||
330 | MEDINA LUIS | MEXICO | ||
325 | CASTAÑEDA ALEJANDRO | MEXICO | ||
332 | PAEZ CUELLAR MIKE | MEXICO | ||
382 | LI MING CHANG | CHINESE TAIPEI | ||
392 | CHANG CHIA-WEI | CHINESE TAIPEI | ||
377 | CHANG CHAN-HSUAN | CHINESE TAIPEI | ||
396 | TSAI CHIA WEI | CHINESE TAIPEI | ||
379 | HSIAOYU FU | CHINESE TAIPEI | ||
393 | KU CHANG-CHIN | CHINESE TAIPEI | ||
383 | PAN CHENG-YU | CHINESE TAIPEI | ||
397 | TU HSIN-TSE | CHINESE TAIPEI | ||
384 | YU YUAN-HONG | CHINESE TAIPEI | ||
380 | JIAN WEI-HU | CHINESE TAIPEI | ||
381 | KU MAO-SHAN | CHINESE TAIPEI | ||
1 | CARRASCO FRANCO | ARGENTINA | ||
9 | TUYA DANIEL | ARGENTINA | ||
3 | RIOSECO JOAQUIN | ARGENTINA | ||
7 | KUWADA KEN | ARGENTINA | ||
2 | MACHUCA DARIO | ARGENTINA | ||
8 | ROUMEC SANTIAGO ARIEL | ARGENTINA | ||
126 | VINTIMILLA MATHIAS | ECUADOR | ||
133 | CAMPANA RENATO | ECUADOR | ||
125 | ULCUANGO JEREMY | ECUADOR | ||
135 | GARCIA NICOLAS | ECUADOR | ||
127 | VINTIMILLA RICARDO | ECUADOR | ||
134 | CARCHI RENATO | ECUADOR | ||
124 | CARPHIO JULIAN | ECUADOR | ||
136 | SARMIENTO DAVID | ECUADOR | ||
132 | BOLAÑOS JORGE | ECUADOR | ||
305 | PARK JISEONG | KOREA | ||
315 | SON GEUNSEONG | KOREA | ||
302 | KIM JICHAN | KOREA | ||
312 | JUNG CHEOLGYU | KOREA | ||
303 | LEE HYEONGEON | KOREA | ||
314 | PARK HYEONWOONG | KOREA | ||
304 | LEE JAEWON | KOREA | ||
316 | SONG JEEON | KOREA | ||
196 | RUDOLPH LUCA | GERMANY | ||
202 | BÜHNEMANN NILS | GERMANY | ||
194 | MAROSI MAURICE | GERMANY | ||
201 | ALBRECHT SIMON | GERMANY | ||
195 | RUDOLPH JON | GERMANY | ||
203 | MENDE JAN MARTIN | GERMANY | ||
205 | RAMALI ETIENNE | GERMANY | ||
200 | ACOSTA CAMILO | GERMANY | ||
204 | PUCKLITZSCH RON | GERMANY | ||
206 | RIJHNEN FELIX | GERMANY | ||
358 | MONTEIRO MIGUEL | PORTUGAL | ||
365 | LIRA MARCO | PORTUGAL | ||
360 | SILVA AFONSO | PORTUGAL | ||
363 | BRAVO MIGUEL | PORTUGAL | ||
364 | FREITAS ANTÓNIO | PORTUGAL | ||
366 | PEDRO DAVID | PORTUGAL | ||
414 | MELTON JACOB | UNITED STATES | ||
421 | PASQUARELLA MICHAEL | UNITED STATES | ||
409 | DAWSON RYAN | UNITED STATES | ||
423 | SPRINGER CHRISTOPHER | UNITED STATES | ||
411 | HALE ASHTON | UNITED STATES | ||
422 | SPANGLER STEVEN | UNITED STATES | ||
413 | MEAD MILES | UNITED STATES | ||
420 | GROVES HAYDEN | UNITED STATES | ||
412 | HAYNES CAIDEN | UNITED STATES | ||
410 | GUTIERREZ JACOBO | UNITED STATES | ||
336 | BERKHOUT CHRIS | THE NETHERLANDS | ||
337 | MULDER TOM | THE NETHERLANDS | ||
356 | KANIA MAREK | POLAND | ||
357 | KANIA MATEUSZ | POLAND | ||
355 | CIEZKI PAWEL | POLAND | ||
40 | ROCHA E SILVA NETO ROMILDO | BRAZIL | ||
41 | ROMANO RAFAEL | BRAZIL | ||
39 | ROCHA GUILHERME | BRAZIL | ||
103 | ARCE JEAN | COSTA RICA | ||
107 | OREAMUNO ARROYO MARLON | COSTA RICA | ||
106 | CORDERO CASTILLO SEBASTIÁN | COSTA RICA | ||
372 | GROSS NEVIO | SWITZERLAND | ||
374 | WENGER LIVIO | SWITZERLAND | ||
373 | GROB OLIVER | SWITZERLAND | ||
375 | WIDMER SEVERIN | SWITZERLAND | ||
121 | JEPPESEN MAGNUS | DENMARK | ||
122 | MASTRUP NICLAS | DENMARK | ||
23 | KROMOSER CHRISTIAN | AUSTRIA | ||
438 | RODRIGUEZ GUSTAVO | VENEZUELA | ||
433 | TORRES BRANDON | VENEZUELA | ||
440 | TARAZONA ROPERO CARLOS | VENEZUELA | ||
437 | GARCÍA ROBERTO | VENEZUELA | ||
432 | SEQUERA SANTIAGO | VENEZUELA | ||
439 | ROJAS RANGEL JOSE CARLOS | VENEZUELA | ||
445 | HERRERA JUAN CARLOS | VENEZUELA | ||
352 | MIRENA ORTIZ JULIO | PARAGUAY | ||
12 | GEARY HARRY | AUSTRALIA | ||
17 | BENNETT JOSEPH | AUSTRALIA | ||
13 | ROBERTSON TYLER | AUSTRALIA | ||
11 | DOLDER RAIDEN | AUSTRALIA | ||
19 | MYINT ALEXANDER | AUSTRALIA | ||
20 | STOGDALE HENRY | AUSTRALIA | ||
32 | MOUHAMADOU YASSINE DEMBA DIALLO | BENIN | ||
33 | BACHIROU ISSOUFOU | BENIN | ||
31 | JORYS DOMANOU | BENIN | ||
34 | NOUKPOKINNOU JUDE | BENIN | ||
64 | FENG JINBAO | CHINA | ||
71 | WANG DAN | CHINA | ||
109 | DOLIC MARKO | CROATIA | ||
111 | JÍLEK METODEJ | CZECH REPUBLIC | ||
119 | SEJPAL ZDENEK | CZECH REPUBLIC | ||
112 | KOVARÍK JAKUB | CZECH REPUBLIC | ||
118 | PROKOP MICHAL | CZECH REPUBLIC | ||
113 | PROCHÁZKA MAREK | CZECH REPUBLIC | ||
117 | BOHUMSKY TOMAS | CZECH REPUBLIC | ||
114 | VAJANSKÝ ADRIAN | CZECH REPUBLIC | ||
193 | MORRIS SAMUEL | GREAT BRITAIN | ||
213 | LOPEZ ALEXANDER | GUATEMALA | ||
220 | MEJIA ELDER | GUATEMALA | ||
226 | DIAZ SANTIAGO | HONDURAS | ||
245 | NAJAFI AMANDI ARVIN | IRAN | ||
258 | DRORY ITAY | ISRAEL | ||
301 | URATA HIROKI | JAPAN | ||
300 | TSURUYA YUTO | JAPAN | ||
324 | ZNOTINS REINIS | LATVIA | ||
344 | MORPETH CHASE | NEW ZEALAND | ||
323 | FALLATAH RAMADAN | SAUDI ARABIA | ||
322 | ALZAHRANI MOHANAD | SAUDI ARABIA | ||
406 | HIMRAN SSERUMAGA | UGANDA |
Chief Judge Santiago Socorro |
Secretary Judge Susan Tamariz - |